W związku z koniecznością pozostania dzieci w domu i niemożnością codziennych spotkań w przedszkolu, warto zastanowić się w co bawić się w domu, by spędzić ten czas mądrze i wesoło i uniknąć skradającej się nudy. Proponujemy Państwu  kilka linków, które mamy nadzieje staną się inspiracją do tego, jak zorganizować czas dziecku przez kolejne dni.

Jednocześnie zachęcamy do nawiązania kontaktu z nauczycielkami grup (każda grupa ma stworzonego e-maila) oraz do korzystania z pomocy, inspiracji i działań jakie można podjąć w tym trudnym czasie.

Drodzy Rodzice, chcemy dać Wam chwilę zabawy dla waszej pociechy, a poprzez zabawę dziecko najlepiej się uczy. Korzystajcie z e-mailów i propozycji zajęć, gdzie znajdziecie pomysły i zadania dla Waszych pociech. Zaglądajcie tam często i w miarę regularnieJ reszta informacji na poszczególnych, grupowych e-mailach.

 

Dobrej zabawy i nauki.

Zdrowia i do szybkiego zobaczenia.

Wasze Panie

 

 

  • Jedną z ciekawych form zabaw są proponowane poranki freblowskie dla dzieci.

Każdego dnia od poniedziałku do piątku na głównym fanpagu https://www.facebok.com/FROEBEL.pl/ o godzinie 10:00 zapraszamy wszystkie dzieci przed ekrany. 

Zajęcia trwają około 15 minut, są dostosowane do poziomu dzieci w wieku przedszkolnym. Po zajęciach będą udostępniane materiały dla dzieci, rodziców i nauczycieli. 

 

  • Kolejną ciekawą formą zabawy jest Grupa „Przedszkole Misiowej Mamy”

Każdego dnia od poniedziałku do piątku na funpagu:  https://www.facebook.com/anetakone/ są umieszczane zabawy, pomysły i inspiracje dla dzieci i dla rodziców.

 

 Kochani Rodzice proponujemy Wam śledzenie strony KidsAndSport to jest program w którym Nasze przedszkole bierze udział od września 2019r. Znajdziecie Państwo na tej stronie dużo ciekawych pomysłów na zajęcia gimnastyczne. Jeżeli nie macie Państwo możliwość skorzystać poprzez portal Facebook materiały także można znaleźć na stronie http://zdrowoisportowo.edu.pl/blog/   

 

 

 
Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.