DRODZY RODZICE DZIECI GRUP NAJMŁODSZYCH

Dotyczy dzieci rok urodzenia 2017

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PLACEM ZABAW

PAJACYKI (rok urodzenia dziecka 2017) – FILIA:

W DNIACH :

• 08-ŚRODA ,
  • 08-CZWARTEK

W GODZINACH OD 9.00 DO 11.30

KRASNOLUDKI i BIEDRONKI (rok urodzenia dziecka 2017) - PŁONIA

W DNIACH:

• 08-WTOREK,
  • 08-ŚRODA, 27.08-CZWARTEK

W GODZINACH OD 11.00 DO 13.00

NAUCZYCIELKI TAKŻE INDYWIDUALNIE BEDĄ ZAPOZNAWAĆ Z MIEJSCEM W SZATNI I WSKAZYWAC SALĘ PRZEDSZKOLNĄ. PROSIMY O PRZYBYCIE JEDNEGO RODZICA  LUB INNEGO CZŁONKA RODZINY (ZAOPATRZONEGO W MASECZKĘ OCHRONNĄ) , TYLKO  Z DZIECKIEM, JEDNOCZEŚNIE PROSIMY O NIE  PRZYPROWADZANIE RODZEŃSTW   DZIECI.

W CO NALEŻY ZAOPATRZYĆ DZIECI PIERWSZEGO DNIA

• Wygodne ubranie: spodnie z gumką w pasie, bluzę nie krępującą ruchów rąk;
  • Kapcie zapinane na rzepy;
  • Zapasowe ubranie: majteczki, koszulki, spodnie, skarpety, spakowane w podpisany worek lub plecak, które będą zostawione w szatni;
  • Dobry humor w kieszonce ubranka !