Dokumenty niezbędne do procesu rekrutacyjnego znajdą Państwo klikając w poniższy link:

Dyżury wakacyjne w 2021 roku:

Drodzy Rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola

W związku z terminem rekrutacji proszę o złożenie w terminie od 22.02.2021 do 26.02.2021 do godziny 15.00 deklaracji kontynuacji wychowania przedszkolnego.
Deklarację składają rodzice którzy chcą aby ich dzieci uczęszczały na przyszły rok 2021/2022 do naszego przedszkola.
Pobierz deklarację:
Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2021/2022.
Wypełniony oryginał deklaracji należy złożyć w wyznaczonym terminie u swoich nauczycielek grup.
W przypadku zawieszenia grup w terminie od 22.02.2021 do 26.02.2021 lub przebywanie na kwarantannie deklarację należy wysłać na maila przedszkolnego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a oryginał dostarczyć później.

Z poważaniem Dorota Szkoła dyrektor